Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Yorgos Lanthimos | ||
Edoardo Petti
(asystent)
|
||
Roxana Szarisz
(asystent)
|
||
Dora Takacs
(asystent)
|
||
Attila Veres
(asystent)
|
||
Krisztina Barkóczy
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Hayley Williams
(asystent)
|
||
Farkas Esztella
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tony McNamara | ||
Alasdair Gray
(powieść)
|
||
Dora Simko
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ed Guiney
producent
|
||
Yorgos Lanthimos
producent
|
||
Andrew Lowe
producent
|
||
Emma Stone
producent
|
7,8
|
|
Daniel Battsek
producent wykonawczy
|
||
Ollie Madden
producent wykonawczy
|
||
Daria Dikalo
producent (asystent)
|
||
Ildiko Kemeny
współproducent
|
||
Kasia Malipan
współproducent
|
||
David Minkowski
współproducent
|
||
Mónika Nagy
kierownik produkcji
|
||
Shelagh Conley
kierownik produkcji
|
||
Eszter Kerekes
kierownik produkcji
|
||
Bori Szarvas
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Gergo Gazdag
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Novák Gergely
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Petra Pék
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dániel Becságh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joshua Brownwood
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Deborah Harding
nadzorca postprodukcji
|
||
Diarmuid Hughes
nadzorca postprodukcji
|
||
Ellie Adams
koordynator postprodukcji
|
||
Julian Debrah
koordynator postprodukcji
|
||
Reka Kobela
koordynator postprodukcji
|
||
Agnaldo Rezende
postproducent (asystent)
|
||
Alice Whittemore
nadzorca produkcji
|
||
Emer O'Shea
nadzorca produkcji
|
||
Jamie Paisley
koordynator produkcji
|
||
Bara Barova
koordynator produkcji
|
||
Matthew Moss
koordynator produkcji
|
||
Ivan K. Germano
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Dénes Bacsu
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Emma Stone
Bella Baxter
|
7,8
|
|
Willem Dafoe
Dr Godwin Baxter
|
8,0
|
|
Ramy Youssef
Max McCandless
|
||
Vicki Pepperdine
Pani Prim
|
||
Kathryn Hunter
Swiney
|
||
Christopher Abbott
Alfie Blessington
|
||
Attila Dobai
Nieszczęśliwy student
|
||
Jerrod Carmichael
Harry Astley
|
||
Emma Hindle
Kobieta z dzieckiem ulicy w Londynie
|
||
Suzy Bemba
Toinette
|
||
Anders Olof Grundberg
Dziecko na ulicy w Londynie
|
||
Attila Kecskeméthy
Gruby facet
|
||
Hanna Schygulla
Martha Von Kurtzroc
|
||
Keeley Forsyth
Allison, pokojówka Alfiego
|
||
Jucimar Barbosa
Portier z Lizbony
|
||
John Locke
David, lokaj Alfiego
|
||
Mark Ruffalo
Duncan Wedderburn
|
7,6
|
|
Carminho
Śpiewająca kobieta
|
||
Angela Paula Stander
Kłótliwa kobieta
|
||
Gustavo Gomes
Kłótliwy mężczyzna
|
||
Kate Handford
Kitty
|
||
Owen Good
Gerald
|
||
Zen Joshua Poisson
Płaczące dziecko w Lizbonie
|
||
Vivienne Soan
Księżna
|
||
Jerskin Fendrix
Muzyk w restauracji w Lizbonie
|
||
István Göz
Mrugający mężczyzna
|
||
Bruna Asdorian
Tańcząca kobieta w Lizbonie
|
||
Tamás Szabó Sipos
Tańczący mężczyzna w Lizbonie
|
||
Tom Stourton
Steward
|
||
Boris Gillot
Mersault
|
||
Patrick de Valette
Chapelle
|
||
Margaret Qualley
Felicity
|
6,9
|
|
Raphaël Thiéry
Saveur, rzeźnik
|
||
Jeremy Wheeler
Oficer statku
|
||
János Geréb
Właściciel psa
|
||
Dorina Kovacs
Wnuczka
|
||
Yorgos Stefanakos
Georges
|
||
Hubert Benhamdine
Przystojny ksiądz
|
||
Laurent Borel
Człowiek krab
|
||
Gábor Patay
Mężczyzna
|
||
Laurent Winkler
Chirurg paryskiej szkoły medycznej
|
||
Andrew Hefler
Klęczący mężczyzna
|
||
Damien Bonnard
Ojciec
|
||
Noah Breton
Syn
|
||
Donovan Fouassier
Syn
|
||
Wayne Brett
Ksiądz
|
||
David Bromley
Lekarz Alfiego
|
||
Gergo Borbas
Chichoczący student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roderick Hill
Mężczyzna w parku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hisham Omer
Kelner w hotelu Alexandria (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam J. Schiavo
Rybak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Tóth
Kobieta z klasy wyższej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Celina Schleicher
Kobieta Swiney (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robbie Ryan
(kierownik zdjęć)
|
||
György Réder
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Attila Szûcs
(główna pomoc techniczna)
|
||
Máté Kecskeméti
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Márk Komáromi
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Levente Györgypál
(pomoc techniczna)
|
||
Károly Lakatos
(pomoc techniczna)
|
||
Gábor Sandor
(pomoc techniczna)
|
||
Gabor Schmidt
(pomoc techniczna)
|
||
Zoltán Schrammel
(pomoc techniczna)
|
||
Richter Viktor
(pomoc techniczna)
|
||
Bence Tölgyesi
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Péter Fedor
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jerskin Fendrix | ||
Kostiumy | Ocena | |
Holly Waddington | ||
Ildiko Halasz | ||
Rita Jakab | ||
Sonny Roffel | ||
Sandu Zinca | ||
Rajmund Szórád
(Willem Dafoe)
|
||
Laura Wolford
(Emma Stone)
|
||
Zoe Nemes
(koordynator kostiumów)
|
||
Vincent Dumas
(nadzorca kostiumów)
|
||
Iván Kozák
(nadzorca kostiumów)
|
||
Zsuzsa Stenger
(nadzorca kostiumów)
|
||
Sophie Bugeaud
(asystent)
|
||
Eleanor Bull
(asystent)
|
||
Dóra Hegedüs
(asystent)
|
||
Timea Luzsi
(asystent)
|
||
George Sayer
(asystent)
|
||
Eszter Somogyi
(stażysta)
|
||
Montaż | Ocena | |
Yorgos Mavropsaridis |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Carminho
wokalista
|
||
Anya Doherty
wokalista
|
||
Harry Colman Stewart
wokalista
|
||
Alyson Frazier
wykonawca muzyki (flet)
|
||
Eliza Marshall
wykonawca muzyki (flet)
|
||
Caitlin Scott Heathcote
wykonawca muzyki (obój)
|
||
James Turnbull
wykonawca muzyki (obój)
|
||
Ashley Myall
wykonawca muzyki (fagot)
|
||
Lucy Gibson
wykonawca muzyki (fagot)
|
||
Grace Lemon
wykonawca muzyki (dudy)
|
||
Rob Farrer
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Peter Gregson
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Josh Weston
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Nadia Stacey
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Mark Coulier
projektant efektów specjalnych makijażu
|
7,0
|
|
Stephen Murphy
efekty specjalne makijażu
|
||
Robin Pritchard
efekty specjalne makijażu
|
||
Sebastian Lochmann
efekty specjalne makijażu
|
||
Sophie Alexandra Medhurst
efekty specjalne makijażu
|
||
Alex Harper
efekty specjalne makijażu
|
||
Molly J Bowen-Schofield
efekty specjalne makijażu
|
||
Carolyn Cousins
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ernella Hortobágyi
nadzorca charakteryzacji
|
||
Nadia Stacey
projektant makijażu
|
||
Claire Campbell
charakteryzator
|
||
Grayson Galway
charakteryzator
|
||
Emese Mettler
charakteryzator
|
||
Mária Schlisser
charakteryzator
|
||
Ernella Hortobágyi
nadzorca stylizacji
|
||
Carolyn Cousins
nadzorca stylizacji
|
||
Nadia Stacey
projektant fryzur
|
||
Judit Halász
główny stylista
|
||
Claire Campbell
fryzjer
|
||
Grayson Galway
fryzjer
|
||
Zsófia Zámborszky
fryzjer
|
||
Samuel James
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Shona Heath
scenograf
|
||
James Price
scenograf
|
||
James Lewis
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Adam A. Makin
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Renátó Cseh
dyrektor artystyczny
|
||
Judit Csák
dyrektor artystyczny
|
||
Jonathan Houlding
dyrektor artystyczny
|
||
Bence Kalmár
dyrektor artystyczny
|
||
Géza Kerti
dyrektor artystyczny
|
||
Zsófia Kóthay
dyrektor artystyczny
|
||
Peter Várdai
dyrektor artystyczny
|
||
Dániel Miklós
dyrektor artystyczny
|
||
Zoltán Virányi-Fontan
dyrektor artystyczny (rezerwowy)
|
||
Lili Lea Abraham
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Linda Bándi
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Csongor Egyed
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
László Tibor Erdélyi
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Miklós Hatvani-Deàk
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Toldi Veronika
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ábrahám Ágnes
koordynator scenograficzny
|
||
Cecília Bárdos
koordynator scenograficzny
|
||
Zsuzsa Mihalek
dekorator wnętrz
|
||
István Balogh
dekorator wnętrz
|
||
Maxine Carlier
dekorator wnętrz
|
||
Naomi Rozsa
dekorator wnętrz
|
||
Zoltán Szabó
dekorator wnętrz
|
||
Végh Zoltán
dekorator wnętrz
|
||
Eszter Sebok
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Viktor Belágyi
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Budai Csaba
projektant wnętrz
|
||
Steven X. Haber
projektant wnętrz
|
||
Judith Hynes
projektant graficzny
|
||
Florian Fickert
grafik koncepcyjny
|
||
Gergely Fodor
grafik koncepcyjny
|
||
Jonas Bethge
grafik koncepcyjny
|
||
Antonio Niculae
grafik koncepcyjny
|
||
Anna Döbrössy
rysownik
|
||
Carlotta Giacomin
rysownik
|
||
Orsolya Maza
rysownik
|
||
Helga Petro
rysownik
|
||
Balázs M. Kovács
główny rekwizytor
|
||
András Ajtai
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Béla Tollay
rekwizytor
|
||
Andras Balogh
rekwizytor (asystent)
|
||
Gabor Csernus
koordynator konstrukcji
|
||
Vince Boldog
malarz
|
||
Viktoria Szunyoghy
malarz
|
||
Gábor Magyar
malarz
|
||
Eszter Mazányi
malarz
|
||
Gabor Szabo
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Johnnie Burn
projektant dźwięku
|
||
Johnnie Burn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Maximilian Behrens
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Simon Carroll
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Brendan Feeney
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Joe Mount
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jeff Smith
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ben Gulvin
montaż efektów dźwiękowych (dodatkowy)
|
||
Johnnie Burn
mikser ponownego nagrania
|
||
George Elliott
mikser ponownego nagrania
|
||
Declan Ilett
technik miksu
|
||
Tushar Manek
technik miksu
|
||
Ashley Smith
technik miksu
|
||
Anne Booty
nadzorca muzyki
|
||
Sarah Giles
nadzorca muzyki
|
||
Nick Payne
nadzorca muzyki
|
||
Joe Rice
nadzorca muzyki
|
||
Graeme Stewart
technik muzyki
|
||
Graeme Stewart
mikser muzyki
|
||
Jacek Wiśniewski
imitator dźwięku
|
||
Dawid Konecki
montaż imitacji
|
||
Natalia Lubowiecka
montaż imitacji
|
||
Ewa Mazurkiewicz
montaż imitacji
|
||
Filip Stefanowski
mikser imitacji
|
||
Kamil Kwiatkowski
mikser imitacji
|
||
Tristan Baylis
montaż dialogów
|
||
Peter Russell
montaż dialogów (asystent)
|
||
Tristan Baylis
mikser dialogów
|
||
Tamás Dévényi
mikser
|
||
Beresford Cookman
dźwięk (asystent)
|
||
Viktória Magyar
dźwięk (asystent)
|
||
Bence Németh
dźwięk (asystent)
|
||
Nándor Szirtes
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Balázs Hoffmann
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gabor Kiszelly
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Andrew Woolley
technik
|
||
Dániel Szabó
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dixie Chassay
dobór obsady
|
||
Elodie Demey
dobór obsady (Francja)
|
||
Lucy Jordan
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sophie Kingston-Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Balázs Kovács
dodatkowy dobór obsady
|
||
Zsolt Ferenc Maier
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alexandra Plank
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lucy Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jessica Straker
dodatkowy dobór obsady
|
||
Veronika Varjasi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Katalin Baranyi
nadzorca doboru obsady (Węgry)
|
||
Gergő Bakos
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Zsigmond Cholnoky
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
János Cserven
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ildikó Szücs
koordynator kaskaderów
|
||
Kinga Gavalda
kaskader
|
||
Miklós Szentváry-Lukács
kaskader (rezerwowy)
|
||
Albert Epres
układacz
|
||
Dániel Holl
układacz
|
||
Moona Huttunen
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eric Jacobo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Samantha Hiscock
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Simon Hughes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dean Koonjul
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Levente Safrany
nadzorca efektów wizualnych (asystent)
|
||
Danny Duke
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Stefano Massaro
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Isabella Ippolito
dyrektor techniczny
|
||
Alex Fynn
montaż efektów wizualnych
|
||
James Panting
montaż efektów wizualnych
|
||
Jonathan Jean-Marie Wannyn
główny grafik komputerowy
|
||
Yann Vlamynck
grafik komputerowy
|
||
John Chelepis
efekty wizualne
|
||
Tony Cosgrove
efekty wizualne
|
||
Jake Green
efekty wizualne
|
||
Ihor Obukhovskyi
efekty wizualne
|
||
Maria Peralta Ramos
efekty wizualne
|
||
James Roberts
efekty wizualne
|
||
Sinopoli Stefano
efekty wizualne
|
||
Siân Venables
efekty wizualne
|
||
Osman Baloglu
zecer
|
||
Emily Birkett
zecer
|
||
Brett Bone
zecer
|
||
Gemma Canet
zecer
|
||
Jennifer Carter
zecer
|
||
Eva Chiochetti
zecer
|
||
Albena Ivanova
zecer
|
||
Eleonora Laddago
zecer
|
||
Tommaso Lunardi
zecer
|
||
Eloi G. Martorell
zecer
|
||
Erika Mascolo
zecer
|
||
Sophie Mason
zecer
|
||
Daniel McNicholl
zecer
|
||
Callum Mcnulty
zecer
|
||
Manuel Perez
zecer
|
||
Ergin Sanal
zecer
|
||
Hannah Sornay
zecer
|
||
Jenny Wan
zecer
|
||
Zsolt Big Nagy
operator kamery
|
||
Olga Abramson
prowadzący ostrość
|
||
Péter Böszörményi
prowadzący ostrość
|
||
Ákos Gulyás
operator kamery (asystent)
|
||
Csaba Mecseki
operator kamery (asystent)
|
||
Anita Oravecz
operator kamery (asystent)
|
||
Rory Power
operator kamery (asystent)
|
||
Pantea Pakniyat
operator kamery (stażysta)
|
||
Ármin Szilágyi
operator kamery (stażysta)
|
||
Attila Makrai
mistrz oświetlenia
|
||
Attila Bilik
oświetlenie
|
||
Andy Cole
oświetlenie
|
||
'Kis Gromek' László Molnár
oświetlenie
|
||
Zsombor Almási
elektryk
|
||
Bertalan Heller
elektryk
|
||
András Menráth
elektryk
|
||
Gergö Oláh
elektryk
|
||
Henrik Oláh
elektryk
|
||
Norbert Pelle
elektryk
|
||
Dávid Virágh
elektryk
|
||
Atsushi Nishijima
fotosista
|
||
Nichola Kerr
księgowy produkcji
|
||
Sairh Sheikh
księgowy produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Bela Kiss
księgowy produkcji (Węgry)
|
||
Zsolt Andrasi
księgowy (asystent)
|
||
Bernadett Szalai
księgowy (asystent) (Węgry)
|
||
Constanza Macras
choreograf
|
||
Christophe Dimitri Réveille
konsultant
|
||
Neil Swain
konsultant
|
||
Zsofia Szemeredy
konsultant
|
||
Júlia Tordai
konsultant
|
Pozostałe
Proszę czekać…